Kerrostalo
Joukamontie 5, Kuusamo, Keskusta
1 mh,tupak,sauna, 56,50 m²
124 000 €
Erittäin siisti, tilava 56,50 m² kaksio aivan Kuusamon ydinkeskustassa hissitalon toisessa kerroksessa. Huoneisto on ollut hyvin vähällä käytöllä ja on muuttovalmis.
Valoisan kulmahuoneiston olohuoneessa on ikkunat kahteen suuntaan ja sen yhteydessä on avokeittiö. Lisäksi oma erillinen makuuhuone. Kylpyhuoneessa on aina niin tarpeellinen pyykkihuoltonurkkaus ja oma sauna kruunaa kokonaisuuden. Iso lasitettu parveke rauhalliselle pihan puolelle.
Hyvät säilytystilat löytyvät niin eteisestä kuin makuuhuoneesta ja sisääntulokerroksessa on tilava lämmin huoneistovarasto.
Kävelymatkan päässä kaikki tarpeelliset palvelut.
Huoneisto on heti vapaa.
Soita ja sovi esittely!

Esittely
Kohteen seuraavaa esittelyajankohtaa ei ole tiedossa
Perustiedot
1425201
21738331
Kuusamo, Keskusta
Joukamontie 5
93600 Kuusamo
Joukamontie 5
93600 Kuusamo
Kerrostalo
Ei
Omistusasunto
1mh,tupak,sauna
2
56,50 m²
56,50 m²
Yhtiöjärjestyksen mukainen, isännöitsijäntodistuksen mukainen
2/3
2012
2012
Heti
Hinta ja kustannukset
124 000 €
124 000 €
2 194,69 € / m²
Laskettu velattomasta myyntihinnasta.
Laskettu velattomasta myyntihinnasta.
240,13 € / kk
Hoitovastike 240,13 € / kk
Hoitovastike 240,13 € / kk
25 € henkilöluvun mukaan
Hyvä
Uudenveroinen huoneisto, ollut kakkoskotina
Kaukolämpö, muu, ilmanvaihtotapa koneellinen lto
Antenni
Laajakaista
Asunnon tilat ja materiaalit
Pääasiallinen rakennusmateriaali: Betoni
Varusteet: liesituuletin, mikroaaltouuni, astianpesukone
Liesi: sähköliesi
Seinien pintamateriaali: maalattu, tapetti
Lattian pintamateriaali: parketti
Lattian pintamateriaali: parketti
Seinien pintamateriaali: maalattu, tapetti
Lattian pintamateriaali: parketti
Makuuhuoneiden määrä: 1
Lattian pintamateriaali: parketti
Makuuhuoneiden määrä: 1
Varusteet: pesukoneliitäntä, lattialämmitys, wc-istuin, suihku, peilikaappi, kiinteät valaisimet, kylpyhuonekaapisto
Seinien pintamateriaali: kaakeli
Lattian pintamateriaali: laatta
Seinien pintamateriaali: kaakeli
Lattian pintamateriaali: laatta
Sisääntulokerroksessa huoneistokohtainen lämmin varasto
Eteinen
Katto: Harja
Katon pintamateriaali: Huopa
Katon pintamateriaali: Huopa
Taloyhtiö
Asunto Oy Kuusamon Joukamonmutka
Urheiluvälinevarasto, väestönsuoja